Promocja! GIĘTKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, LPC-35F CREATIVA, ELASTYCZNE LISTWY FLEX, ELASTYCZNE LISTWY WYKOŃCZENIOWE, LISTWA PRZYPODŁOGOWA GIĘ Zobacz większe

Listwa przypodłogowa giętka jak LPC-35F z firmy Creativa to elastyczna listwa przypodłogowa do ścian i kolumn. Model LPC-35F Creativa jest wysoki na 16 cm., który w dolnej połowie jest delikatnie poszerzony. Giętka listwa przypodłogowa jest bardzo elastyczna, co z pewnością ułatwi nam ją zamontować w miejscach gdzie standardowa listwa się nie nadaje. LPC-35F Creativa do malowania po montażu.

LPC-35F CREATIVA GIĘTKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

LPC-35F listwa przypodłogowa    Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
Wysokość16 cm.
Długość200 cm.
Głębokość2,5 cm.
MateriałHDPS - Polistyren wysokiej gęstości
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
FLEXListwa elastyczna (giętka)
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawy24.60zł (Kurier)

260,13 zł brutto  /szt.

-8%

282,75 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwa przypodłogowa giętka - LPC-35F Creativa - Flex

Listwa przypodłogowa giętka o symbolu LPC-35F Creativa to profil wykonany ze specjalnych materiałów idealny do łuków, zaokrągleń czy kolumn. Model LPC-35F Creativa w wersji Flex jest także odporny na niekorzystne czynniki takie jak wilgoć. Elastyczne listwy wykończeniowe jak LPC-35F Creativa posiadają wymiary 200 x 2,5 x 16 cm. LPC-35F Creativa cechuje się nowoczesnym designem z wyraźnie zaakcentowaną krawędzią w jej środkowej części. Giętka listwa przypodłogowa o symbolu LPC-35F jest zbliżona stylem do LPC-34F Creativa.

Giętka listwa przypodłogowa jest świetnym rozwiązaniem, gdy mamy do czynienia z zaokrągloną ścianą bądź kolumnami. Elastyczne listwy wykończeniowe bez problemu łączą się z ich twardymi odpowiednikami, dzięki czemu możemy tworzyć spójne aranżacje. Elastyczne listwy Flex malujemy po montażu, z uwagi na fakt, że przy ich układaniu, farba by " spękała " i odpadła. Zalecana jest farba ceramiczna, która ma podwyższona twardość.

Elastyczna listwa przypodłogowa do ścian i kolumn, którą można łączyć z modelem z polistyrenu LPC-35 Creativa.

Giętkie listwy przypodłogowe są całkowicie wodoodporne i można je stosować w wilgotnych pomieszczeniach. 

Sztukateria firmy Creativa to produkty doskonałej jakości. Wykonane z najwyższą starannością o detale oraz odpowiedni dobór materiałów i tworzyw. Szeroka gama produktowa zawiera między innymi: listwy przypodłogowelistwy ścienne czy listwy przysufitowe.


Producent ma wieloletnie doświadczenie i doskonałą opinię wśród odbiorców i osoby, które zajmują się montażem sztukaterii.

Do klejenia doskonale nadają się dedykowane kleje Creativa by Cezar.

Elastyczne listwy FLEX - Creativa

Elastyczne listwy wykończeniowe od producenta Creativa oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy Flex na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa przypodłogowa, którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy wykończeniowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Uwaga - Elastyczne listwy Flex malujemy wyłącznie po ich montażu. Elastyczna listwa przypodłogowa do ścian i kolumn montowana jest po przez klejenie klejem montażowym Expert Creativa, a łączenia klejem do łączeń C310 Creativa.

Creativa by Cezar

Firma Creativa by Cezar charakteryzuje i wyróżnia się osobowością. Osobowość definiuje całe nasze życie, oraz otoczenie. Przestrzeń w której przebywamy na co dzień określa kim jesteśmy. Fantastycznie to rozumiemy i z myślą dla Państwa przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, która pozwoli stworzyć niecodzienne, oryginalne wnętrza z charakterem i poczuciem luksusu. Przedstawiamy całą gamę produktów w naszym sklepie internetowym www.Dekorplanet.pl  dzięki, którym można zaprojektować i zaaranżować praktycznie każde wnętrze klasyczne, nowoczesne, współczesne czy awangardowe. Nasza strona pozwoli wybrać odpowiednie produkty i z pewnością dostarczy niezbędne wszystkie informacje, a jeśli będą jakieś wątpliwości można zasięgnąć porady u naszych specjalistów. 

Listwy przypodłogowe Creativa z Polistyrenu

Listwy przypodłogowe firmy Creativa są niezbędnym elementem wykończeniowym w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Doskonale maskują pęknięcia, oraz fantastycznie zdobią ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Cokoły są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń, a uruchamiając przy tym swoją fantazję dobierzemy odpowiedni styl i design.

Listwy przypodłogowe Polistyrenowe Creativa są wytrzymałe, które przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci, oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli listew podłogowych została zaprojektowana tak, aby była możliwość zamaskowania w bezpieczny i elegancki sposób plączące się po domu kable elektryczne lub przewody Hi-Fi. Spełniają również funkcję zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych. Listwa przypodłogowa z polistyrenu została pokryta specjalną powłoką o zwiększonej przyczepności dla ogólnodostępnych farb. W sklepie www.Dekorplanet.pl występują także modele listew przypodłogowych firmy Creativa z literką " M " na końcu, która oznacza, że sztukateria została pomalowana dwukrotnie na biało ( satynową białą ) zmywalną farbą wysokiej jakości, odporną na szorowanie. Mamy także w ofercie sklepu niestandardową możliwość pomalowania farbą z palety RAL lub NCS na wybrany kolor za ( dopłatą ). Listwy podłogowe FLEX to sztukateria wewnętrzna do montażu na łukach ściennych, półkolumnach czy kolumnach.

Montaż listew przypodłogowych 

Do montażu listew przypodłogowych używamy szybkoschnącego kleju montażowego C300 Creativa.

Do łączenia listew przypodłogowych używamy kleju przeznaczonego do wykonywania połączeń między listwami C310 Creativa

Gotowa masa do sztukaterii-C200

Gotowa masa szpachlowa do sztukaterii firmy Creativa C200 służy do naprawy i usunięcia jakichkolwiek szpar lub uszkodzeń. Masa szpachlowa C200 cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, wysoką przyczepnością i łatwą obróbką. Należy pamiętać iż po użyciu masy szpachlowej C200 Creativa należy przemalować sztukaterię z uwagi na to, że masa po wyschnięciu jest koloru szarego.

Opinie

Napisz opinię

LPC-35F CREATIVA GIĘTKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

LPC-35F CREATIVA GIĘTKA LISTWA PRZYPODŁOGOWA - FLEX

Listwa przypodłogowa giętka jak LPC-35F z firmy Creativa to elastyczna listwa przypodłogowa do ścian i kolumn. Model LPC-35F Creativa jest wysoki na 16 cm., który w dolnej połowie jest delikatnie poszerzony. Giętka listwa przypodłogowa jest bardzo elastyczna, co z pewnością ułatwi nam ją zamontować w miejscach gdzie standardowa listwa się nie nadaje. LPC-35F Creativa do malowania po montażu.

Produkty powiązane