CB525 ORAC DECOR, GZYMS PRZYSUFITOWY, LISTWA PRZYSUFITOWA, LISTWY GZYMSOWE, LISTWY PRZYSUFITOWE ORAC, LISTWY POLIURETAN, Zobacz większe

Listwa przysufitowa CB525 Orac Decor. Profil CB525 Orac Decor to gładki gzyms z dolnym dodatkowym przetłoczeniem o kształcie łukowatym. Listwy przysufitowe o nazwie CB525 Orac Decor pasują do wnętrz o charakterze klasycznym, nowoczesnym i współczesnym. Zaokrąglony gzyms zamaskuje różnego rodzaju niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem i przy okazji ozdobi projektowane wnętrze.

CB525 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

Orac CB525    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
KolekcjaBasixx
Wysokość6,5 cm.
Długość200 cm.
Głębokość6 cm.
MateriałDuroFoam
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł
Gwarancja24 miesiące

11,11 zł brutto  /szt.

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

CB525 Orac Decor - Listwa przysufitowa - Gzyms

Listwy przysufitowe CB525 Orac Decor to gładkie z delikatnym dodatkowym przetłoczeniem dolnym gzymsy dekoracyjne. Listwa przysufitowa o symbolu CB525 Orac Decor to gzyms sufitowy dekoracyjny do wewnątrz. Gzyms - CB525 Orac Decor to dekoracyjna sztukateria lekko zdobiona w dolnej części z zaoblonym kształtem. CB525 Orac Decor to listwy przysufitowe o wymiarze 200 x 6,5 x 6 cm. Listwa przysufitowa producenta Orac Decor CB525 została wykonana z materiału Durofoam®. Materiał jest lekki i miękki tłoczony z polimerów na bazie mieszanki polistyrenów o wysokiej gęstości. Listwa sufitowa dekoracyjna CB525 Orac Decor to elegancki gzyms, który osłoni wszelkie nierówności na łączeniu ściany z sufitem, a także pięknie ozdobi wnętrze pomieszczenia. Gzyms o symbolu CB525 Orac Decor to szykowna sztukateria dekoracyjna, która stanie się piękną wizytówką dla każdego właściciela. Listwy przysufitowe o symbolu CB525 Orac Decor to elementy dekoracyjne wodoodporne, łatwe i szybkie w montażu. Listwa przysufitowa pod symbolem CB525 Orac Decor to gzyms , który możemy malować na dowolny wybrany kolor farbą. Kolory możemy tak dopasować żeby wnętrze było wyjątkowe, a aranżacja była spójna i podążała za obecnymi trendami. Gzyms - CB525 Orac Decor zakryje niedoskonałości, oraz estetycznie połączy ścianę z sufitem przez co uzyskujemy również dodatkową dekorację we wnętrzu. Listwa przysufitowa dekoracyjna o symbolu CB525 Orac Decor świetnie współgra z innymi modelami sztukaterii wewnętrznej. Gzymsy o nazwie CB525 Orac Decor montowane są za pomocą kleju montażowego, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń. Podobne gzymsy o różnych rozmiarach to CB520, CB521, CB522, CB524 Orac Decor.

Gzymsy

Gzymsy to dekoracje, które tworzą połączenie pomiędzy sufitami a ścianami. Modele są przeróżne od gładkich do barokowych, od dekoracyjnych do funkcjonalnych. Oferowane gzymsy dostosowane są na każdą kieszeń. Gzymsy Orac Decor to elementy sztukaterii łatwe w montażu.

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor - Flex

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy przypodłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Wszystkie listwy przypodłogowe elastyczne malujemy wyłącznie po ich montażu. Listwy przypodłogowe elastyczne -Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Listwy przypodłogowe elastyczne - ( Flex ) montujemy klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji AxxentOdkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

CB525 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

CB525 ORAC DECOR GZYMS - LISTWA PRZYSUFITOWA - BASIXX

Listwa przysufitowa CB525 Orac Decor. Profil CB525 Orac Decor to gładki gzyms z dolnym dodatkowym przetłoczeniem o kształcie łukowatym. Listwy przysufitowe o nazwie CB525 Orac Decor pasują do wnętrz o charakterze klasycznym, nowoczesnym i współczesnym. Zaokrąglony gzyms zamaskuje różnego rodzaju niedoskonałości na łączeniu ściany z sufitem i przy okazji ozdobi projektowane wnętrze.

Produkty powiązane