Promocja! W217 ORAC DECOR PILLOW, PANEL ŚCIENNY ORAC DECOR, W217 PILLOW, W217 ORAC DECOR, PANELE ŚCIENNE ORAC DECOR, Zobacz większe

W217 Orac Decor Pillow to panel ścienny o wymiarach 200 x 2,3 x 25 cm. W217 Orac Decor zapewnia elastyczność aranżacyjną. Panele na ścianie mogą być malowane zgodnie z własnymi preferencjami. Charakteryzują się one unikatowym wzorem wypukłych, falistych i gładkich zdobień, które przypominają strukturę poduszki. W217 Orac Decor stanowi stylistyczne zbliżenie do modeli W110 Hill, oraz W218 Quilt.

W217 ORAC DECOR PILLOW - PANEL ŚCIENNY

W217 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość200 cm
Szerokość25 cm
Głębokość2,3 cm
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

331,23 zł brutto  /szt.

-9%

363,99 zł brutto

165,62 zł za 1 mb

W magazynie: 1000 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

W217 Orac Decor Pillow - Panele na ścianę

W217 Pillow Orac Decor to nowość wśród paneli na ścianę. Model W217 Orac Decor prezentuje się zupełnie odmiennie w porównaniu do innych rozwiązań. Wymiarowy wzór, przypominający poduszkę, rewelacyjnie przekształca teksturę ściany, nadając jej nowy wymiar. Grubość tych paneli generuje efektowne wrażenie, jakby wypadały one z samej struktury muru. Panel ścienny Pillow i Quilt komunikują się ze sobą poprzez wspólny projekt, pozwalając na nieograniczoną liczbę kombinacji i wzorów. Autorem projektu jest Orio Tonini.

W217 Orac Decor to nowoczesne panele ścienne 3D, które stanowią oryginalny element dekoracyjny do montażu na ścianie. W217 Pillow ma formę płyty o wymiarach 200 x 25 x 2,3 cm. W217 Orac Decor charakteryzuje się prostokątnym kształtem, a jego wzór jest falisty, przypominający poduszki. Wykonany z polimerów Purotouch® jest odporny na uszkodzenia, wilgoć, gładki w dotyku. Łatwy w montażu i z możliwością malowania farbami, aby dopasować się do konkretnego wystroju wnętrza. W217 Orac Decor to doskonała dekoracja wnętrz, która wspaniale urozmaici monotonną ścianę. W217 Orac Decor przekształci pomieszczenie w niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce. Nadaje charakter każdemu projektowanemu pomieszczeniu, dodając mu nowoczesnego stylu. Można go montować zarówno w pionie jak i poziomie.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Orac Decor -Panele na ścianę

Orac Decor to marka znana i ceniona za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie dekoracji wnętrz, a panele ścienne z tworzywa Duropolymer stanowią doskonały przykład ich wysokiej jakości i estetyki.

Panele na ścianę Orac Decor to rewolucyjne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałych, łatwych w montażu i utrzymaniu, oraz eleganckich elementów dekoracyjnych do swoich wnętrz.

Tworzywo Duropolymer charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, oraz wilgoć, co sprawia, że panele 3D te są doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia czy warunków panujących w danym miejscu.

W ofercie Orac Decor znajduje się szeroki wybór wzorów i kształtów paneli ściennych, które pozwalają na swobodne dopasowanie do różnych stylów i aranżacji wnętrz. Od klasycznych ornamentów po nowoczesne geometryczne wzory, Orac Decor zapewnia bogactwo opcji, które pozwolą na stworzenie unikatowej i wyrafinowanej przestrzeni.

Panele na ścianie montujemy w dość prosty sposób, co sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i osób zajmujących się aranżacją wnętrz na własną rękę. Dzięki swojej lekkości i elastyczności, panele 3D mogą być łatwo przycinane i dostosowywane do różnych wymiarów i kształtów ścian.

Nie bez znaczenia jest także estetyka paneli ściennych Orac Decor. Ich wysoka jakość wykonania, oraz dbałość o detale sprawiają, że są one nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią elegancki element dekoracyjny, który wzbogaci i urozmaici każde wnętrze.

Podsumowując - panele na ścianę Orac Decor to doskonałe połączenie funkcjonalności, trwałości i estetyki, które sprawią, że każde pomieszczenie nabierze charakteru i wyjątkowego uroku.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W217 ORAC DECOR PILLOW - PANEL ŚCIENNY

W217 ORAC DECOR PILLOW - PANEL ŚCIENNY

W217 Orac Decor Pillow to panel ścienny o wymiarach 200 x 2,3 x 25 cm. W217 Orac Decor zapewnia elastyczność aranżacyjną. Panele na ścianie mogą być malowane zgodnie z własnymi preferencjami. Charakteryzują się one unikatowym wzorem wypukłych, falistych i gładkich zdobień, które przypominają strukturę poduszki. W217 Orac Decor stanowi stylistyczne zbliżenie do modeli W110 Hill, oraz W218 Quilt.

Produkty powiązane