Promocja! TAŚMA LED 5m, TAŚMA LEDOWA IP44, PASEK LED 600 3528, TASMA LED CIEPŁA, NEUTRALNA , ZIMNA BARWA Zobacz większe

Taśma LED 5m z zasilaczem doskonale sprawdza się w połączeniu  z listwami oświetleniowymi. Zestaw taśma led z zasilaczem jest gotowy do montażu. Małe wymiary samego zasilacza LED sprawiają, że możliwe jest ukrycie go za np. listwą karniszową. Taśmy LED są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów doświetlenia pomieszczeń. Zestaw taśma LED z zasilaczem jest kompletnym rozwiązaniem do domu.

TAŚMA LED 5mb + ZASILACZ 60W IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

   Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
UwagaZASILACZ 60W
Wysokość2 mm.
Długość5 mb.
Szerokość8 mm.
Moc9,6 W/mb
IP - (KLASA ODPORNOŚCI)IP44
Barwa światłaciepły / neutralny / zimny
Ilość punktów świetlnych120 LED / mb
MontażSamoprzylepne
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.
Gwarancja12 miesięcy

217,73 zł brutto  /szt.

-8%

236,66 zł brutto

W magazynie: 2934 Przedmioty

  • Ciepła 3000K
  • Neutralna 4000K
  • Zimna 6000K

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Zestaw LED + zasilacz

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma wiedzy na temat dobory oddzielnych elementów. Zestaw ledowy zawiera rolkę taśmy led 5mb oraz zasilacz dostosowany swoją mocą do tego rodzaju paska i ilości punktów świetlnych. Jest to istotne, ponieważ nieodpowiedni dobór komponentów sprawi, że taśma led nie zaświeci, lub zasilacz ulegnie uszkodzeniu.

Gotowe rozwiązanie daje gwarancję stabilnego oświetlenia oraz łatwości montażu. Podświetlenie ledowe poprzez zestaw led znacznie uatrakcyjni wygląd pomieszczenia. Jest to też w miarę tani sposób podniesienia wartości mieszkania czy lokalu. Dość często stosowany zabieg przez pośredników nieruchomości. Wówczas fotografie prezentujące wnętrza, mają zwiększoną atrakcyjność, a tym samym są łatwiejsze w sprzedaży za niejednokrotnie wyższą cenę.

Taśma led z zasilaczem to podstawowe elementy zestawu. Oczywiście dostępne są również inne elementy, jak konektory taśmy czy złączniki. Jednak do są one dobierane do zindywidualizowanych potrzeb.

Taśmy LED

Taśmy ledowe są obecnie powszechnie stosowane w wielu stylach aranżacyjnych. Głównym ich targetem jest oczywiście styl współczesny oraz nowoczesny. Jednak taśmy led z powodzeniem są używane również w stylu glamour czy klasycznym. Dzięki zróżnicowanej barwie światła łatwo jest dopasować odpowiednie taśmy ledowe do innych dodatków czy ulubionego odcienia.

Taśmy led są niezwykle elastyczne dzięki czemu bez problemu można je ukształtować w dowolny kształt. Mało tego, na rynku dostępne są taśmy led odporne na wilgoć, a więc możliwe do zastosowania np. w łazience.

Taśmy LED - jak dobierać

odpowiedź na pytanie " jak dobierać taśmy LED? " jest dość prosta. Najczęściej wybór podyktowany jest osobistymi preferencjami. Jednakże czasami o wyborze konkretnej taśmy ledowej decydują względy praktyczne. Tak się dzieje w przypadku chociażby kontuarów do wykonywania makijażu. Tu powinno być dobrane oświetlenie o barwie neutralnej. Ciepła barwa światła powoduje, że wszystko w jej zasięgu posiada więcej koloru czerwonego. Taśmy led z zimną barwą spowodują, że oświetlone twarze będą miały nienaturalnie szaro-niebieski odcień.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na aspekt techniczny. Taśmy led oferowane w naszym sklepie mają 120 diód świecących na każdy metr bieżący. Daje do odpowiednie natężenie światła, aby stworzyć przyjemne ozdobne oświetlenie pomieszczenia. Idealne do zastosowania w listwach sufitowych czy doświetlenie maskownic karniszy. Mniejsza ilość diód spowoduje, że taśmy ledowe będą tylko delikatnie doświetlające.

Ten parametr ma również znaczenie przy dobieraniu odpowiedniego zasilacza. W przypadku naszych zestawów ledowych, odpowiednie zasilacze zostały dobrane do poszczególnych zestawów.

Możliwe jest równie zakupienie samej taśmy led, zasilacza czy łączników.

Taśma LED - montaż

Sam montaż taśmy led jest banalnie prosty. nasze zestawy led są maksymalnie uproszczone. Taśma ledowa posiada naniesiony klej, więc wystarczy zdjąć pasek zabezpieczający i zwyczajnie przykleić do powierzchni listwy. Zakończeniem każdej taśmy led są 2 przewody oznaczone kolorami (czerwony i czarny) te łączymy z tymi samymi kolorami na zasilaczu.

Sam zasilacz podłączamy do sieci 230v i możemy cieszyć się ciekawym podświetleniem listew czy mebli.

Taśmy LED są niezwykle efektywnym rodzajem oświetlenia. Niskie zużycie energii elektrycznej sprawia, że obecnie większość oświetlenia zmieniana jest na światło ledowe. Jest to zgodne z ogólnoświatowym działaniem na rzecz natury oraz najzwyczajniej w świecie, oszczędnością finansów.

W ostatnim czasie często taśmy ledowe są stosowane wraz z wąskimi profilami z mleczna szybką. I jako całość montowane w podwieszany sufit czy ściany. Daje to ultranowoczesny wygląd, a tym samym szybkim sposobem zmienia wnętrza.

Opinie

Napisz opinię

TAŚMA LED 5mb + ZASILACZ 60W IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

TAŚMA LED 5mb + ZASILACZ 60W IP44 LED 600 3528 CIEPŁA / NEUTRALNA / ZIMNA

Taśma LED 5m z zasilaczem doskonale sprawdza się w połączeniu  z listwami oświetleniowymi. Zestaw taśma led z zasilaczem jest gotowy do montażu. Małe wymiary samego zasilacza LED sprawiają, że możliwe jest ukrycie go za np. listwą karniszową. Taśmy LED są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów doświetlenia pomieszczeń. Zestaw taśma LED z zasilaczem jest kompletnym rozwiązaniem do domu.

Produkty powiązane