Promocja! ZASILACZ DO LED 60W, ZASILACZ DO TAŚMY LED, TAŚMA LEDOWA 230v, ZASILACZ DO TAŚMY LED 5m, Zobacz większe

Zasilacz do taśmy led o mocy 60W jest odpowiednim aby zasilić 5mb dostępnego w naszym sklepie paska led. Standardowo te zasilacze ledowe są w gotowych zestawach oświetlenia led. Jednak na Wasza prośbę udostępniliśmy go osobno, z uwagi na różne potrzeby montażowe. Zasilacze do pasków led o długości 5mb są niewielkich rozmiarów i niezwykle łatwe w montażu. Te zasilacze led łatwo ukryć.

ZASILACZ DO LED 60W 230v DO TASMY LED 5m

Zasilacz LED 60W    Nowy produkt
ProducentCreativa by Cezar
Wysokość2cm.
Długość28 cm.
Głębokość2cm.
Moc60W / 0,28A / 230V - 12V
KolorSrebrny
Montażprzyklejany lub wkręty
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier DPD (Creativa) - 39 zł.
Gwarancja12 m-cy

102,00 zł brutto  /szt.

W magazynie: 465 Przedmioty

Przebijamy konkurencję !

Skontaktuj się i pokaż tańszą ofertę

Więcej informacji

Zasilacz taśmy led - 60W

Zasilacz jest nieodłącznym elementem każdego zestawu oświetlenia LEDZasilacze LED musza być dobierane do rodzaju i długości taśmy LED. Ma to ogromne znaczenie dla poprawnej i stabilnej pracy takiego rodzaju oświetlenia. Nieodpowiednie dobranie zasilacza led do taśmy ledowej może spowodować szybkie zużycie, a w konsekwencji spalenie zasilacza.

Przy dobieraniu zasilacza LED zawsze należy wziąć zapas mocy w stosunku do potrzeb taśmy led. Standardowo przyjmuje się zapas minimum 10%. Jest to absolutnie konieczne do bezpiecznej pracy i długiej żywotności zestawu taśmy led.

Taśmy LED

Taśmy ledowe w obecnych czasach znajdują zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju oświetlenia. Paski led oświetlają zarówno maskownice karniszylistwy ścienne czy listwy podłogowe. Właściwie w ich zastosowaniu nie ma ograniczenia, jedynym jest chyba nasza fantazja.

Taśmy led są niezwykle elastyczne dzięki czemu bez problemu można je ukształtować w dowolny kształt. Mało tego, na rynku dostępne są taśmy led odporne na wilgoć, a więc możliwe do zastosowania np. w łazience.

Taśmy LED - jak dobierać

odpowiedź na pytanie " jak dobierać taśmy LED? " jest dość prosta. Najczęściej wybór podyktowany jest osobistymi preferencjami. Jednakże czasami o wyborze konkretnej taśmy ledowej decydują względy praktyczne. Tak się dzieje w przypadku chociażby kontuarów do wykonywania makijażu. Tu powinno być dobrane oświetlenie o barwie neutralnej. Ciepła barwa światła powoduje, że wszystko w jej zasięgu posiada więcej koloru czerwonego. Taśmy led z zimną barwą spowodują, że oświetlone twarze będą miały nienaturalnie szaro-niebieski odcień.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na aspekt techniczny. Taśmy led oferowane w naszym sklepie mają 120 diód świecących na każdy metr bieżący. Daje do odpowiednie natężenie światła, aby stworzyć przyjemne ozdobne oświetlenie pomieszczenia. Idealne do zastosowania w listwach sufitowych czy doświetlenie maskownic karniszy. Mniejsza ilość diód spowoduje, że taśmy ledowe będą tylko delikatnie doświetlające.

Ten parametr ma również znaczenie przy dobieraniu odpowiedniego zasilacza. W przypadku naszych zestawów ledowych, odpowiednie zasilacze zostały dobrane do poszczególnych zestawów.

Możliwe jest równie zakupienie samej taśmy led, zasilacza czy łączników.

Taśma LED - montaż

Sam montaż taśmy led jest banalnie prosty. nasze zestawy led są maksymalnie uproszczone. Taśma ledowa posiada naniesiony klej, więc wystarczy zdjąć pasek zabezpieczający i zwyczajnie przykleić do powierzchni listwy. Zakończeniem każdej taśmy led są 2 przewody oznaczone kolorami (czerwony i czarny) te łączymy z tymi samymi kolorami na zasilaczu.

Sam zasilacz podłączamy do sieci 230v i możemy cieszyć się ciekawym podświetleniem listew czy mebli.

Taśmy LED są niezwykle efektywnym rodzajem oświetlenia. Niskie zużycie energii elektrycznej sprawia, że obecnie większość oświetlenia zmieniana jest na światło ledowe. Jest to zgodne z ogólnoświatowym działaniem na rzecz natury oraz najzwyczajniej w świecie, oszczędnością finansów.

W ostatnim czasie często taśmy ledowe są stosowane wraz z wąskimi profilami z mleczna szybką. I jako całość montowane w podwieszany sufit czy ściany. Daje to ultranowoczesny wygląd, a tym samym szybkim sposobem zmienia wnętrza.

Opinie

Napisz opinię

ZASILACZ DO LED 60W 230v DO TASMY LED 5m

ZASILACZ DO LED 60W 230v DO TASMY LED 5m

Zasilacz do taśmy led o mocy 60W jest odpowiednim aby zasilić 5mb dostępnego w naszym sklepie paska led. Standardowo te zasilacze ledowe są w gotowych zestawach oświetlenia led. Jednak na Wasza prośbę udostępniliśmy go osobno, z uwagi na różne potrzeby montażowe. Zasilacze do pasków led o długości 5mb są niewielkich rozmiarów i niezwykle łatwe w montażu. Te zasilacze led łatwo ukryć.

Produkty powiązane